Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Zainwestuj w Strefie Aktywności Gospodarczej w Olkuszu

Przejdź do - Zainwestuj w Strefie Aktywności Gospodarczej w Olkuszu

Olkuską Strefę Aktywności Gospodarczej zlokalizowaną przy ul. Wspólnej niemal w całości zajmują lokalni przedsiębiorcy z sukcesami rozwijający swoje firmy. Niekwestionowanym atutem tych terenów jest dogodna lokalizacja oraz pełne przygotowanie techniczne dla prowadzonej działalności. Z 28 ha objętych obszarem Strefy, Gmina Olkusz jest właścicielem terenu o powierzchni niecałych 3,5 ha. Być może już niedługo, gdyż w najbliższy wtorek planowane jest ogłoszenie przetargu na dwie ostatnie działki.

Olkuscy przedsiębiorcy docenieni – gala Trojaka Olkuskiego

Przejdź do - Olkuscy przedsiębiorcy docenieni – gala Trojaka Olkuskiego

8 czerwca 2018 roku w olkuskim Centrum Kultury wręczone zostały statuetki nagrody burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dla przedsiębiorców Trojak Olkuski. Laureatami zostały firmy, które wyróżniają się wysoką jakością prowadzonej działalności, dużą troską o klientów i pracowników oraz innowacyjnością. W tegorocznej edycji burmistrz Roman Piaśnik odznaczył dwa przedsiębiorstwa: „SPOŁEM” Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Olkuszu oraz Noble Group Wojciechowski sp. j. – właściciela marki Noble Lashes. Biznesowy charakter spotkania stanowił również idealną okazję do podziękowań sponsorom Święta Srebra – Dni Olkusza 2018.

„Trojak Olkuski” dla przedsiębiorców – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Przejdź do - „Trojak Olkuski” dla przedsiębiorców – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Ruszył nabór kandydatów do kolejnej edycji Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz „Trojak Olkuski”. Celem Nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców działających na terenie gminy Olkusz oraz inspirowanie ich rozwoju i promowanie postaw proinwestycyjnych. Kandydatów do Nagrody można zgłaszać do 7 maja. Zwycięzców wyłoni specjalna Kapituła, a statuetki zostaną wręczone w czerwcu.

Diamentowe firmy w naszym powiecie

Przejdź do - Diamentowe firmy w naszym powiecie

Coraz częściej firmy z terenu powiatu olkuskiego są nagradzane w różnego rodzaju profesjonalnych rankingach i plebiscytach. Kolejnymi wyróżnieniami może pochwalić się osiem rodzimych przedsiębiorstw, które otrzymały zaszczytne tytuły „Diamentów Forbesa 2017”.

„Trojak Olkuski” dla przedsiębiorców – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Przejdź do - „Trojak Olkuski” dla przedsiębiorców – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Ruszył nabór kandydatów do drugiej edycji Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz „Trojak Olkuski”. Celem Nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców działających na terenie gminy Olkusz oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i tworzenie przyjaznego klimatu zarówno dla miejscowych przedsiębiorców, jak i inwestorów zewnętrznych. Kandydatów do Nagrody można zgłaszać do końca kwietnia. Zwycięzców wyłoni specjalna Kapituła, a statuetki zostaną wręczone w czerwcu.

Załóż firmę przez telefon

Przejdź do - Załóż firmę przez telefon

Planujesz założenie firmy? Od stycznia 2017 r. możesz zarejestrować firmę w CEIDG przez telefon, dzwoniąc pod numer 801 055 088.

Sięgnij po dotację!

Przejdź do - Sięgnij po dotację!

Zapraszamy do udziału w projekcie mającym na celu wsparcie w rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez bezzwrotne dotacje oraz wsparcie doradczo-szkoleniowe dla mieszkańców Małopolski Zachodniej.

Dotacje na własną firmę - zmiana na plus

Przejdź do - Dotacje na własną firmę - zmiana na plus

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych zaprasza do udziału w projekcie zwolnionych z pracy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.

Aktywizacja osób niepełnosprawnych z powiatu olkuskiego i miechowskiego

Przejdź do - Aktywizacja osób niepełnosprawnych z powiatu olkuskiego i miechowskiego

Projekt Miejsce Aktywizacji Społecznej i Zawodowej ,,MASZ KLUCZ" dla osób niepełnosprawnych 30+ z powiatu olkuskiego i miechowskiego realizowany jest w okresie od 01.09.2016 do 31.08.2018 r. Głównym celem projektu jest aktywizacja zawodowa 100 osób niepełnosprawnych w wieku 30+ zamieszkujących powiaty: olkuski i miechowski. W ramach projektu wsparcie otrzymają osoby bierne zawodowo oraz bezrobotne.

 

Projekt dla bezrobotnych mieszkanek Małopolski

Przejdź do - Projekt dla bezrobotnych mieszkanek Małopolski

Kolejna szansa dla osób bezrobotnych na podniesienie kwalifikacji zawodowych, które mogą być przydatne w znalezieniu nowej pracy. Aby bezpłatnie wziąć udział w projekcie, należy w pierwszej kolejności wysłać formularz zgłoszeniowy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-08-26
Data publikacji:2016-08-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4514